Skvelá akcia na dresy od SZMF a Niké

Nová sezóna jednotlivých súťaží sa blíži. My vám prinášame ponuku odštartovať ju v nových dresoch. Spoločnosť Niké a SZMF ti na dresy prispejú výraznou sumou. Táto zľava je určená pre všetky tímy pôsobiace v členských súťažiach SZMF.

Generálny partner Slovenského zväzu malého futbalu, stávková spoločnosť Niké, v spolupráci so Slovenským zväzom malého futbalu a spoločnosťou 11teamsports prinášajú pre tvoj tím skvelú správu.

Každý tím, ktorý sa záväzne zaregistruje, alebo zaregistroval v členskej súťaži SZMF, dostane od Niké a SZMF výraznú zľavu na nákup nových dresov. Sada 10 dresov Vás tak vyjde len na neuveriteľných 92 €.

Ak by ste si chceli dokúpiť viacero dresov, prípadne treniek či štuciek, môžete tak urobiť za špeciálne zvýhodnené ceny pre hráčov malého futbalu. Vyplňte náš formulár a bude vás kontaktovať milý a ústretový pracovník spoločnosti 11teamsports, s ktorým viete objednávku pre váš tím dokončiť. S objednávkou sa poponáhľajte – akcia je platná len do vypredania zásob.

Ako na to?

1. Záväzne zaregistruj svoj tím do jednej zo súťaží SZMF

Pre registráciu do vami vybranej súťaže je potrebné kontaktovať danú mestskú súťaž. Informácie často nájdeš na ich stránke alebo sociálnych sieťach.

2. Vyplňte formulár

Tento krok ti nezaberie viac než 2 minúty. Vo formulári vyplníš meno, priezvisko, názov tvojho tímu a súťaž, v ktorej váš tím pôsobí.

3. Následne Vás bude kontaktovať pracovník z 11teamsports

Tomu zadáte Vašu konkrétnu objednávku, teda počet dresov, kraťase, štucne, prípadne aj potlač dresov. Je len na vás, čo si vyberiete.

4. Spoločnosť 11teamsports Vám vystaví faktúru

Po potvrdení objednávky Vám bude vystavená faktúra na úhradu za vašu objednávku. V konečnej sume budú zarátané zľavy pre hráčov malého futbalu.

5. Uhradíte faktúru

Faktúru uhradíte jednoducho z pohodlia domova bankovým prevodom na uvedený účet.

6. Dresy sú na ceste k Vám

Po splnení všetkých krokov je všetko vybavené. Dresy sa pripravujú a sú na ceste k Vám.