SZMF Podcast

Časť 7: Peter Králik – Prezident Slovenského zväzu malého futbalu

V siedmej epizóde sme sa rozprávali s prezidentom Slovenského zväzu malého futbalu Petrom Králikom. Ten nám prezradil aký náročný rok čaká zväz z hľadiska pracovných povinností, aké negatíva prinieslo pre malý futbal obdobie spojené s pandémiou COVID-19 a aká je spokojnosť s trénerskou dvojičkou Borbély, Ganczner. Rozoberali sme taktiež prípravy dlhoočakávaných Majstrovstiev Európy v malom futbale, ktoré sa uskutočnia tento rok v Košiciach. Dozviete sa kde si môžete zakúpiť lístky a tiež to, kde bude možné zápasy sledovať. V rozhovore sme sa porozprávali aj o celonárodných súťažiach SZMF Superlige U23, Niké Superlige alebo Niké Winter Cupe. Na záver sme prešli jeho pracovné stretnutia s predstaviteľmi miest, ktoré absolvoval v poslednom období.

Časť 6: Ladislav Borbély – Reprezentačný tréner SR v malom futbale

V šiestej epizóde sme sa rozprávali s reprezentačným trénerom Slovenska v malom futbale – Ladislavom Borbélym. Ten nám prezradil svoj pohľad na výsledky ankety o Najlepšieho hráča a Najlepšiu zostavu v malom futbale za rok 2021. Či do jeho hľadáčika pribudli po zápasoch SZMF Superligy U23 a Niké Superligy v Púchove nové zaujímavé mená. Aké sú odlišnosti medzinárodnej konfrontácie v malom futbale oproti zápasom na národnej úrovni, aká bude cesta reprezentačného výberu na EMF Euro a akých súperov si želá v základnej skupine na šampionáte. To všetko sa dozviete v nasledujúcich minútach.  

Časť 5: Martin Kopčan – Reprezentačný brankár SR v malom futbale

V piatej epizóde sme sa rozprávali s reprezentačným brankárom Slovenska v malom futbale Martinom Kopčanom. Martin nám ozrejmil svoju cestu k malému futbalu a predstavil taktiež svoj netradičný brankársky štýl. Dozviete sa aký netradičný budíček zažil počas EMF Nations Games v Budapešti, čo bolo za prestupom v Niké Superlige z Trenčína do Piešťan a tiež to akým spôsobom upravil svoj jedálniček. Rozprávali sme sa aj o tom ako vidí svoje šance dostať sa do záverečnej nominácie na EMF Euro 2022 v Košiciach.

Časť 4: Miroslav Židzik – Klubový manažér tímu Papalalulu

V štvrtej epizóde sme sa rozprávali s klubovým manažérom známeho tímu Papalalulu Mirom Židzikom. Miro predstavil začiatky tímu Papalalulu, to ako vznikol názov ich tímu, úspechy v aktuálnych sezónach v rámci BLMF a Niké TOP ligy a taktiež ambície do budúcna. Dozviete sa aj to, kedy by ste Mira mohli vidieť opäť na ihriskách ako hráča.

Časť 3: Matúš Kocún – Generálny sekretár Slovenského zväzu malého futbalu

V tretej epizóde sme sa rozprávali s generálnym sekretárom Slovenského zväzu malého futbalu Matúšom Kocúnom. Matúš nám predstavil najhorúcejšie novinky smerom k blížiacej sa novej sezóne Niké Superligy. Rozprávali sme sa taktiež o priebehu posledných sezón a aj o tom čo všetko obnáša organizácia tejto súťaže.

Časť 2: Ivan Buchel – Kapitán reprezentácie SR

V druhej epizóde sme sa rozprávali s kapitánom reprezentačného výberu SR v malom futbale Ivanom Buchelom. Ivan nám prezradil bez akého rituálu nevstúpi na ihrisko, aká cesta vedie do reprezentácie SR a aký je to pocit kopať penaltu na majstrovstvách sveta.

Časť 1: Ondrej Kačmár – Viceprezident SZMF

V úvodnej epizóde sme sa rozprávali s viceprezidentom SZMF, asistentom trénera reprezentácie SR, manažérom Niké Superligového výberu Prešova a organizátorom 3b Uličnej ligy v Prešove Ondrejom Kačmárom.