Registrácie na Firemné MSR sú v plnom prúde. Poďte hrať aj Vy!

Slovenský zväz malého futbalu organizuje 28. apríla Firemné majstrovstvá Slovenska v malom futbale. Poďte sa aj vy s vašimi kolegami užiť deň plný športu a zábavy a utužte tak kolektív. Registrujte svoj tím do konca februára a využite výhodnejšie štartovné.

Registrácie na toto podujatie sú už v plnom prúde a každým dňom počet tímov narastá. Účasť na Firemných majstrovstvách Slovenska bude umožnená všetkým korporátnym/ firemným tímom, ktoré prejavia záujem a uhradia účastnícky poplatok.

Medzi už prihlásenými tímami je napríklad DECATHLON, ktorý sa pravidelne zúčastňuje aj jedinej firemnej ligy v malom futbale – Business League, v ktorej dokázali aj zvíťaziť. Ďalším prihláseným tímom je mužstvo Partners, ktorý si vďaka víťazstvu v Busineas League vybojoval aj miestenku na EURO Business Cup-e, kde sa stretávajú najlepšie firemné tímy z celej Európy. Na rovnakom podujatí sa predstavil aj ďalší účastník, ktorým je prvá stávková spoločnosť na Slovensku – Niké. Ich súperom bude aj ďalší tím z oblasti športového stávkovania spoločnosť DOXXbet. Svoj tím už stihla na Firemné MSR prihlásiť aj kuriérska spoločnosť DPD Nové Zámky, za ktorú účasť na podujatí prisľúbil aj aktuálny slovenský reprezentant v malom futbale Adam Bombicz, ktorý reprezentoval slovenskú reprezentáciu na minuloročných ME v malom futbale. 

Ďalšími tímami, ktoré sa už prihlásili sú aj účastníci Business League OTIS Výťahy a ESET. Za mediálnu sféru sa môžeme tešiť na účasť tímu RTVS, ktorý sa v roku 2022 predstavil aj na SZMF Media Cup-e, kde sa nakoniec tešili aj z celkového víťazstva. S odhodlaním do boja o víťazstvo určite pôjde aj ČSOB

Neváhajte a prihláste aj vy svoj tím na Firemné MSR v malom futbale, ktoré sa uskutočnia 28. apríla v Bratislave. Pre všetkých zúčastnených je pripravený bohatý športový a zábavný program. Deadline registrácie je 30. marca. Všetky podrobné informácie o registrácii nájdete TU.

REGISTRUJ SVOJ TÍM NA FIREMNÉ MSR

Víťaz na EURO BUSINESS CUP

Najlepšie tri tímy získajú medaile od Slovenského zväzu malého futbalu a budú oficiálne dekorované počas slávnostného záverečného ceremoniálu. Víťazný tím sa stane firemným majstrom Slovenska a získa putovný pohár a licenciu na Firemné majstrovstvá Európy, v hodnote 4.000€ pre 10 členný tím. Štartovacia licencia zahŕňa ubytovanie pre 10 hráčov na 4 noci s ultra all inclusive servisom v 5* hoteli. Možnosť kvalifikovať sa na Euro Business Cup 2023 získajú aj ďalšie tímy z Firemných MSR 2023. Postupový kľúč bude zverejnený po uzavretí registrácii.

REGISTRUJ SVOJ TÍM NA FIREMNÉ MSR

REGISTRUJ SVOJ TÍM NA FIREMNÉ MSR

Všetky informácie o Firemných MSR v malom futbale nájdete aj na oficiálnom webe firemnemsr.sk.