Nová sezóna národnej ligy v malom futbale odštartuje už čoskoro!

Len nedávno zažilo Slovensko veľkú eufóriu z výkonov našej reprezentácie na Majstrovstvách sveta v malom futbale v Austrálií, kde zverenci Ladislava Borbélyho obsadili po štvrťfinálovom vypadnutí proti Brazílii celkovo 7. miesto. No už čoskoro sa rozbehne kolotoč novej sezóny národnej ligy v malom futbale s názvom SZMF Superliga, kde budete môcť ďalej sledovať našich reprezentantov v ich mestských tímoch!

Rovnaký počet účastníkov, no dvojnásobná porcia zápasov!

SZMF Superliga má za sebou skvelú premiérovú sezónu, na ktorej konci sa z víťazstva tešili Košice, ktoré vo finále zdolali Prešov až na penalty! Novej sezóny sa opäť zúčastni 8 tímov, ktoré budú rozdelené do dvoch divízií po 4 tímy. Zloženie divízií sa nezmenilo, a tak v skupine “Východ“ opäť uvidíme výbery miest Košice, Prešov, Nitra a Zvolen. Západnú vetvu budú tvoriť mestské tímy Bratislavy, Trenčína, Trnavy a Piešťan.

Aj keď sa počet tímov v SZMF Superlige nezmenil, to už neplatí o počte zápasov. V novej sezóne narazia na seba tímy v rámci divízie hneď dva krát, to znamená každý z tímov čaká v základnej časti až 6 zápasov. Najlepšie dva tímy postupujú do semifinále, odkiaľ je už len krok do samotného finále.

Dve kolá ešte túto jeseň!

Dve kolá sa odohrajú ešte túto jeseň, to prvé nás čaká už v termíne 29.10.2019, kedy novú sezónu odštartujú súbojmi tímy zo západnej divízie. Hostiteľom úvodného kola bude mesto Piešťany a jeho senzačné publikum, pred ktorým od 19:45 proti domácemu výberu nastúpia hráči z Trenčína. Následne budeme svedkami veľkého derby medzi Bratislavou a Trnavou. Už o deň neskôr, 30.10.2019, sa dianie národnej ligy v malom futbale presunie do Zvolena, kde od 19:45 nastúpia domáci proti Košiciam a o 21:00 výber Nitry proti vicemajstrovi z Prešova!

majstrovstva Slovenska v malom futbale

Nový majster opäť na EMF Champions League!

Pre celkového víťaza je tu opäť miestenka na Európsku ligu majstrov v malom futbale, kde bude môcť nový šampión vycestovať aj za podpory Slovenského zväzu v malom futbale! Ocenené trofejami a medailami budú tri najlepšie tímy!

Všetky zápasy v LIVE prenosoch!

Aj túto sezónu prinesieme fanúšikom malého futbalu všetky zápasy SZMF Superligy v live prenosoch v HD kvalite a s komentárom. Súboje tých najlepších hráčov si tak bude môcť vychutnať každý!

Program prvého kola:

Divízia Západ, 29.10.2019, štadión PFK Piešťany
19:45 – Piešťany vs. Trenčín
21:00 – Bratislava vs. Trnava

Divízia Východ, 30.10.2019, štadión MFK Zvolen
19:45 – Košice vs. Zvolen
21:00 – Prešov vs. Nitra