Medzinárodný detský turnaj už zajtra

Prípravy na medzinárodný detský turnaj v malom futbale, ktorý organizuje Bratislavský zväz malého futbalu v spolupráci s partnermi z Maďarska, vrcholia. Podujatie sa uskutoční taktiež pod záštitou Slovenského zväzu malého futbalu.

Turnaj pod názvom SPORT DAY sa odohrá už v piatok 24.9.2021 na ihrisku s umelou trávou v Bratislave na Mladej Garde a podujatia sa zúčastní 15 tímov v kategórii do 12 rokov a 6 tímov v kategórii do 10 rokov. Pre účastníkov je pripravený celodenný program plný dobrej nálady a nebudú chýbať taktiež ocenenia pre najlepších.

Detských futbalistov príde povzbudiť taktiež bývalý reprezentant Slovenska Szilárd Németh. Futbalista roka 2000 na Slovensku sa prihovorí deťom počas prednášky o 11:00 na tému života profesionálneho športovca, od toho ako začínal v mládežníckych kluboch až po zápasy v reprezentácii Slovenska.

Pre deti je taktiež pripravená prednáška výživového poradcu a kondičného trénera, ktorý mladých športovcov oboznámi s témami ako správna výživa, regenerácia, vhodné cvičenia a prečo je športová aktivita pre život tak potrebná.

Okrem sérii prednášok si budú môcť deti vyskúšať rôzne súťaže zručností, ktoré pre nich pripraví FUTBOX ako špecialista na minifutbalové arény a jedinečné tréningové doplnky.

Účastníci

Kategória U10Kategória U12
ZŠ Medzilaborecká BratislavaZŠ Nobelovo námestie Bratislava
ZŠ Mateja Bela ŠamorínZŠ Medzilaborecká Bratislava
ZŠ Grösslingová BratislavaZŠ Mateja Bela Šamorín
ZŠ Borodáčová BratislavaŠZŠ Wonderschool Bratislava
Komárom (Maďarsko)ZŠ Sokolíkova Bratislava
Almásfüzitő (Maďarsko)Deutche Schule Bratislava
ZŠ Borodáčová Bratislava
ZŠ Kulíškova Bratislava
Spojená škola Sv. Františka z Assisi BA
English International School of Bratislava
ZŠ Prokofievova Bratislava
OŠk Slovenský Grob
ZŠ Grösslingová Bratislava
Komárom (Maďarsko)
Almásfüzitő (Maďarsko)

Turnaj odštartuje zápasmi ráno o 9:00 a záverečné finálové stretnutie v kategórii U12 je na pláne o 13:55.

Peter Králik (prezident SZMF a predseda BZMF): „Sme veľmi radi, že môžeme zorganizovať toto príjemné podujatie pre deti. Veríme, že si všetci účastníci prídu na svoje a z turnaja si odnesú nezabudnuteľné zážitky a spomienky. Vidieť radosť v detských očiach počas športovania je aj pre nás jednou z hlavných motivácií pri našej každodennej práci.“

Tešíme sa na príjemne strávený deň s malým futbalom