Žreb skupín Winter CUP 2018: nasadenie tímov do košov!

Žreb skupín Winter CUP 2018: nasadenie tímov do košov!

11.2.2018 sa uskutoční premiérový záverečný finálový turnaj Slovenského zväzu malého futbalu s názvom Winter Cup 2018!

Vedenie malého futbalu na Slovensku prichádza s novým projektom Winter Cup, ktorý vyvrcholí premiérovo 11.2.2018 v Korni. Počas zimného obdobia sa po celom Slovensku organizovali zimné halové turnaje, ktoré spoznali svojich víťazov. Práve víťazi a najlepšie mužstvá týchto turnajov si vybojovali miestenky pre tento záverečný finálový turnaj, na ktorom sa stretne 24 najlepších tímov z celého Slovenska

Hostiteľom tohto podujatia bude Futbal aréna Korňa, ktorá ponúka veľké kryté ihrisko s umelou trávou. Tímy budú rozdelené do 4 skupín po 6 tímov. Počas základnej časti odohrajú tímy zápasy systémom „každý s každým“. Do nadstavbovej časti postupujú najlepšie dva tímy z každej skupiny. Nasledovať bude štvrťfinále, semifinále a vyvrcholením bude súboj a tretie miesto a samozrejme finále, v ktorom spoznáme celkového šampióna zimného turnaja Winter Cup 2018. Víťaz získa okrem titulu aj miestenku na Európsku Ligu Majstrov v malom futbale, ktorá sa uskutoční v septembri v Slovinsku!

Žreb sa uskutoční v stredu 31.1.2018 o 16:00. My Vám prinášame rozdelenie tímov do jednotlivých košov pred žrebom do základných skupín. Pravidlom žrebu je, že v základnej skupine sa nesmú stretnúť tímy, ktoré reprezentujú tú istú Oblastnú ligu. Žrebovanie prebehne pod dohľadom prezidenta SZMF Petra Králika, gen. sekretára SZMF Matúša Kocúna a predsedu Turnajovej Komisie Stanislava Cintavého!

Takto vyzerá nasadenie tímov do košov pred žrebom do základných skupín:  

Kôš 1

Kôš 2

Kôš 3

AS Guard (KE) FC Letka (TN) Pelikani (DT)
Atletico Trnava F.C. (TT) Brothers (BA) CRVENA ZVEZDA (PO)
FC Bepon (BA) Hlohovecké hviezdy (NR) LOS POLLOS HERMANOS (PO)
Pivkári (NR) Remos (ZV) FC Jaščurky (PO)
Prípravka 99 (TN) L-Trade (ZV) Oranjes (ZV)
Detroit (ZV) TIKI TAKA (BA) FK MVtools (PO)
Jedáleň Mirka (PO) TO-DAY, U Capka (PO) PC RENTI (BA)
Papalalulu (BA) Trogári (NR) FC Blue Dragons (BA)

O výsledku žrebovania tímov do základných skupín záverečného finálového turnaja Winter Cup 2018 Vás budeme informovať ihneď po skončení žrebu, teda v stredu 31.1.2018 približne o 17:00!