Borbélyho zverencov čaká posledná previerka pred Majstrovstvami sveta

Po tom, čo Slovenskí reprezentanti obsadili na podujatí EMF Nations Games tretie miesto, čaká na Borbélyho zverencov posledný dvojzápas pred odletom na októbrové majstrovstvá sveta.

Slovenská reprezentácia sa predstaví v Budapešti, kde ju podvečer čakajú dva prípravné zápasy proti domácemu výberu Maďarska. ,,Do Maďarska ideme už len doladiť detaily. Prvý zápas bude pre nás testovací. Tí hráči, ktorí nám nie sú jasní, budú hrať plnú minutáž, aby sme si to overili. Sme zameraní na dobrý výsledok v Austrálii, ale bohužiaľ je tam len obmedzený počet miest pre hráčov, takže budú musieť ostať doma aj takí hráči, ktorých by sme za normálnych okolností doma určite nenechali. Do Austrálie určite nejdeme na výlet. Cieľom je postup zo skupiny. Naše ďalšie ambície sa napĺňajú potom v play-off, kde by sme sa chceli dostať  čo najďalej,‘‘ povedal Ladislav Borbély.

Oba zápasy live v HD kvalite

Oba zápasy prinesieme fanúšikom našej reprezentácie v live prenose v HD kvalite. Livestream sa spustí tesne pred štartom prvého zápasu o 17:50.Prvý zápas je na programe o 18:00, druhý začne hneď vzápätí, výkop je naplánovaný na 19:00.

maly futbal nominacia slovenska reprezentacia