Súťaže

Muži

Mesto – Názov zväzu / ligyKontaktná osobaE-mailWeb stránka
Banská Bystrica – BBZMFLukáš Berecberec.lukas@gmail.comwww.bbzmf.sk
Bratislava – BLMFStanislav Cintavýinfo@blmf.skwww.blmf.sk
Bratislava – Niké TOP ligaPeter Králikvedenie@topliga.skwww.topliga.sk
Bytča – MLMFPeter Bologapeterbologa@gmail.com
Galanta – InterligaMarek Prokopecprokopec@autoprofit.skwww.interliga.eu
GiraltovceFrantišek Schrenkschrenk@gmail.com
Kanianka – KLMFJozef Fazikajfazzo@gmail.comwww.klmfkanianka.sk
Košice – KNL miniligaMile Kovačevičknlminiliga@gmail.comwww.knlminiliga.sk
Lipany – Šariš ligaMarek Bujňáksarisliga.mf@gmail.comwww.sarisliga.com
Martin – MLMFMTIgor Mišíkmlmfmt@gmail.comwww.mlmfmt.sk
Nitra – Niké TOP ligaMatúš Kocúninfo@topliga.skwww.topliga.sk
Partizánske – MLMFPeter Miznerpeter.mizner@malyfutbal.sk
Piešťany – Niké TOP ligaMartin Chnápkopiestany@topliga.skwww.topliga.sk
Považská Bystrica – MLMFMartin Gardianmartin.gardian@gmail.comwww.mfpb.sk
Prešov – Niké TOP ligaOndrej Kačmárpresov@topliga.skwww.topliga.sk
Prešov – 3b Uličná ligaOndrej Kačmárkacmar.ondrej@zoznam.skwww.ulicnaligapresov.sk
Senec – SláviaRichard Guldanrigul@email.czwww.slaviasenec.sk
Sereď – InterligaTomáš Žákovičt.zakovic@gmail.comwww.interligasered.sk
Solčany – futbalová miniligaŠtefan Birmonbirmon.stefan@post.skwww.sml.szm.com
Trenčín – AS TrenčínMartin Bernátmalyfutbal@astrencin.sk
Trnava – Niké TOP ligaStanislav Chudíktrnava@topliga.skwww.topliga.sk
Zvolen – LIMFU ZvolenJán Račkolimfuzvolen@gmail.comwww.limfuzvolen.sk

Členský príspevok bol stanovený Valným zhromaždením SZMF v roku 2020, a to vo výške 45€/tím pre oblastný zväz, ktorý je riadnym členom SZMF.

Univerzitné ligy na Slovensku

Mesto – Názov zväzu / ligyKontaktná osobaE-mailWeb stránka
Bratislava – Univerzitná liga v malom futbaleMatúš Kocúnmatus.kocun@malyfutbal.skwww.uniliga.sk
Košice – Univerzitná liga v malom futbaleKamil Frigakamil.friga@gop.skwww.uniliga.sk
Nitra – Internátna liga v malom futbaleJakub Holovkajakub.holovka@gmail.comwww.uniliga.sk
Prešov – Futbalová miniliga PUDominik Jakubkovičminiligapu@gmail.comwww.uniliga.sk

Detské ligy na Slovensku

Mesto – Názov ligy / zväzuKontaktná osobaE-mailWeb stránka
Detská ligaDominik Jakubkovičdominik.jakubkovic@malyfutbal.skwww.detskaliga.sk