Predčasný vianočný darček v podobe nového loga SZMF!

Posledný septembrový deň tohto roka bolo zvolené nové vedenie SZMF a s tým prichádza aj prvá veľká zmena, ktorou je nové logo SZMF!

Predstavujeme nové logo SZMF!

Nové vedenie ihneď po jeho zvolení avizovalo aj zmenu loga. Prešli necelé dva mesiace a nové logo uzrelo svetlo sveta. Nové logo SZMF vychádza z troch základných prvkov, ktorými sú lopta, slovenský dvojkríž a tvar erbu. Logo je zhotovené v dvoch verziách. Jedna verzia je samotný erb, ideálne použitie na dresy, oblečenie športovcov, reklamné predmety atď. Druhá verzia je samotný znak s horizontálnym nápisom.

 

Prvý krok celkového rebrandingu!

Všetci fanúšikovia a priatelia malého futbalu na Slovensku tak dostali prvý predčasný darček pod stromček. Vedenie SZMF verí, že s novým moderným logom príde nový impulz a malý futbal sa mu podarí viac zviditeľniť. Podobné to vidí aj prezident zväzu Peter Králik: „Nové logo má byť prvým krokom k celkovému rebrandingu SZMF. Má signalizovať novú éru malého futbalu. Cieľom bolo zakomponovať národné farby SR, dvojkríž z našej vlajky a loptu ako symbol malého futbalu. Zároveň sme dbali na prítomnosť moderných prvkov. Myslím, že sme sa v spolupráci s grafikom dostali na požadovanú úroveň a nové logo nám prinesie veľa radosti a úspechov.“.