Od ASGuard po REAListov

Prinášame kompletné umiestnenie tímov na Majstrovstvách Slovenska 2018 v Považskej Bystrici.

Staronový majster

Víťazom turnaja sa stal majster z roku 2015 ASGuard security Košice. Do finále sa prebojovali Prešovčania s TO-DAY, U Capka, výborné tretie miesto si vybojovala bratislavská Tiki Taka. Sklamaním pre Trnavčanov bolo štvrté miesto Atletica F.C. Piatu priečku obsadil veľký favorit turnaja FC Bepon. Hneď za ním sa ocitol ďalší z favoritov FC Letka. Majstrovstvá vyšli výborne Crvenej Zvezde na ôsmej priečke, ktorá riadne potrápila viacerých favoritov.

Majstri TOP ligy padli v play off

Veľmi dobre zvládli skupinovú fázu hráči FC Švehlo – Bunker Team, ktorý napokon skončil jedenásty. Ďalší z kandidátov na titul Papalalulu obsadil dvanáste miesto, keď vypadol v osemfinále práve s Crvenou Zvezdou. Majster žilinskej TOP ligy Arkádia 1FC bol trinásty. Nitriansky majster AC Mortal Kombat vybojoval 20. miesto. Finalista prešovskej TOP ligy FK MVtools zas 26. priečku. V 1. TOP Lige Nitry bronzoví Trogári vari čakali viac ako 28. miesto. Prešovský majster Willpanstars uzavrel prvú tridsiatku.

Nitriansky finalista na chvoste

Nitra mala zastúpenie aj na 46. mieste, kde sa ocitli McDonald´s. Ambiciózny žilinský celok Morková Futbalová Akadémia obsadil predposlednú 49. priečku a tabuľku majstrovstiev uzatvárajú REAListi. Ich posledné miesto je iste prekvapením, keďže v nitrianskej 1. TOP Lige hrali v tomto ročníku finále. Ponúkame aj kompletnú tabuľku po Majstrovstvách Slovenska 2018.

Photo kredit: Filip Nagy